درباره لیزان صنعت

ما تولید کننده برتر استان البرز هستیم

 

شرکت مبلمان سینمایی لیزان صنعت با عنایت خداوند و با بهره گیری ازکادری مجرب و متعهدو سال ها تحقیق و تجربه ی موفق در زمینه ی طراحی و ساخت انواع صندلی های سینمایی، آمفی تئاتر و همایش، فعالیت رسمی خود را در استان البرز آغاز نمود.

مدیران شرکت با دارا بودن تجربه سال ها تحقیق و توسعه در زمینه ی صندلی سینمایی، مطابق با تمام شرایط و ضوابط استاندار جهانی بر این شدند تا مجموعه ای منسجم، کارآمد و متخصص را گرد هم آورند تا علاوه بر تامین نیاز بازار، خلاء های موجود در این زمینه را به لطف خداوند و تکیه بر دانش و پشتکار خود و جوانان ایرانی برطرف نماید. به همین دلیل است که لیزان صنعت با در نظرگرفتن نیاز مشتری، کیفیت ،زیبایی و دوام را سرلوحه ی کار خود قرارداده است.

 

با توجه به این مهم که هر مجموعه در هر منطقه از کشور نیاز خاصه خود را جهت تجهیز میطلبد، لیزان از ابتدا هدف خود را براین نهاد تا بتواند بهترین و مناسب ترین صندلی های همایش را مطابق با نیاز هر مجموعه طراحی و تولید کند، تا علاوه بر دوام محصول تولیدی ،رضایت مشتری را حتی پس از گذشت سال های طولانی به همراه آورد.

لیزان صنعت براین باور است که می تواند طی کمتر از پنج سال آینده به تمام افق های روشن پیشه رو در زمینه ی مبلمان سینمایی دست پیدا کرده و با کارنامه ی درخشان خود جزء برترین برندهای موجود در بازار داخل و سراسر خاورمیانه گردد.

امید است با تلاش نیروهای متخصص این مجموعه و با حمایت و اطمینان شما مشتریان عزیز، تحولی عظیم در صنعت مبلمان سینمایی کشور را نظاره گر باشیم. 

 

 

 

Top